Legal Project Management Workshop | 16 stycznia 2020 r. Michał Jackowski i Marcin Nowakowski przeprowadzili warsztaty z zarządzania projektami prawnymi. Dzieląc się swoimi doświadczeniami z zastosowania m. in. metodyki agile mówili dlaczego, kiedy i jak wdrażać w pracy prawnika wybrane narzędzia projektowe i co zrobić żeby nie odstawać od klientów zaawansowanych w doskonaleniu operacyjnym. 

Spotkanie odbyło się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw. Do udziału w nim zaprosiliśmy prawników, doradców podatkowych i pracowników compliance.

Marcin Nowakowski przedstawił tematy z zakresu metodologii zarządzania projektami oraz zarządzania finansami kancelarii. Michał Jackowski mówił o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem projektów prawnych u klientów z branży IT oraz ich odniesieniu do klasycznego zarządzania projektami prawnymi (legal project management).

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach, za chęć do dyskusji oraz za inspirujące rozmowy kuluarowe.