Wiele ciekawych wydarzeń czeka nas w nadchodzących tygodniach. W dniach 17-16 kwietnia 2024 r., w Sopocie, odbędzie się IDC CIO Summit.

Hasłem przewodnim tej trzydniowej konferencji jest 'Unlocking Performance Potential’. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zgłębić tematy związane z efektywnym wykorzystaniem sztucznej inteligencji w biznesie i IT, a także debatować o najnowszych trendach w cyfrowym społeczeństwie.

IDC CIO Summit to okazja do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Jeden z warsztatów poprowadzi Michał Jackowski.

Oto co czeka na uczestników:

  • Przykłady wdrożeń AI, które znacząco skracają czas wykonania zadania i case study pokazujące, jak AI wspomaga ekspertów.
  • Dyskusje na temat odpowiedzialnego projektowania systemów AI oraz czy lepiej budować własne rozwiązania, czy kupować gotowe.
  • Debata na temat transparentności, merytoryczności, empatii oraz metodyczności jako czterech filarów transformowania nawyków w ICT PayPo.
  • Kluczowe kwestie dotyczące skalowania IT w firmach międzynarodowych oraz jak mierzyć IT w szybko zmieniającym się otoczeniu.
  • Automatyzacja bezpieczeństwa jako źródło oszczędności oraz jak umiejętne wykorzystanie danych może stać się nową przewagą konkurencyjną.

Do zobaczenia w Sopocie!