W dniach 7-8 czerwca br. odbyło się VIII Forum Rynku Nieruchomości, a już jutro będzie miał miejsce VI Kongres Infrastruktury Polskiej. Są to istotne spotkania dla wszystkich przedstawicieli branży inwestycyjno-budowlanej, którą w DSK reprezentują eksperci z Działu Obsługi Inwestycji i Zamówień Publicznych.

W dniach 7 – 8 czerwca br. w Sopocie miało miejsce Forum Rynku Nieruchomości. To spotkanie najważniejszych graczy na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Tegoroczna edycja była ósmym wydarzeniem z tego cyklu. Wzięli w nim udział przedstawiciele deweloperów, firm doradczych, banków, pośredników finansowych, biur architektonicznych, firm budowlanych. DSK reprezentowali Marta Dziewulska, Kinga Kozłowska-Witek i Jędrzej Witaszczak. Również oni będą przedstawicielami naszej Kancelarii na jutrzejszym Kongresie Infrastruktury w Warszawie.

FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI 2018

„Nowe możliwości i wyzwania dla liderów” – tak zatytułował swoje wystąpienie prof. Jacek Santorski otwierający Forum. Sami, na co dzień wspierając liderów w swoich branżach, dostrzegamy jak wiele wyzwań, ale i szans rozwoju oferuje rynek. Mając na względzie, że to właśnie rynek nieruchomości uległ w ostatnich latach dużym przemianom i nie ma już na nim miejsca dla nieruchomości „łatwych”, konieczne pozostaje kreatywne, ale i odważne działanie. Zdając sobie sprawę z tych okoliczności, we współpracy z naszymi Klientami zawsze dążymy do tego, żeby w pełni wykorzystywali swój potencjał i możliwości, których często nie są do końca świadomi. Zainspirowani wykładem profesora Santorskiego, dostrzegamy nowe ścieżki i alternatywne metody działania.
Forum to jednak przede wszystkim ludzie. Poza znakomitymi prelekcjami, konferencja była także doskonałą okazją do wymiany poglądów i podzielenia się opiniami na najbardziej newralgiczne (nie tylko) dla branży nieruchomości tematy. Wzrost cen materiałów, poszukiwanie gruntów pod budowę czy trudności z uzyskiwaniem kredytów – to tylko niektóre z problemów, które trapią branżę nieruchomości na co dzień. Dzięki licznym rozmowom z niezwykle interesującymi osobami, jeszcze lepiej rozumiemy potrzeby, a także łatwiej identyfikujemy trudności, z którymi zmagają się uczestnicy tego rynku.

KONGRES INFRASTRUKTURY POLSKIEJ 2018

Równie ciekawie zapowiada się VI Kongres Infrastruktury Polskiej, organizowany corocznie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR we współpracy z najbardziej znaczącymi podmiotami branżowymi i samorządowymi. W tym roku DSK przyjęło rolę Partnera tego wydarzenia, które jest ważnym miejscem wymiany opinii i informacji na temat kondycji szeroko pojmowanego polskiego rynku infrastruktury. Do zobaczenia jutro w Warszawie!