Dziś odbywa się w Warszawie konferencja Windykacja 2018. Jest to trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez Puls Biznesu. 

Zgodnie z założeniami organizatorów, celem konferencji jest wyjście naprzeciw problemom zarządzania należnościami w firmach – poprzez stworzenie platformy wymiany doświadczeń, bazy wiedzy i najlepszych praktyk dla dyrektorów i menadżerów zarządzających należnościami. Spotkanie skupia się wokół aktualnych trendów i budowania optymalnych modeli procesów windykacyjnych – zaprezentowane zostaną one podczas case studies, sesji warsztatowej i stołów dyskusyjnych.

Podczas konferencji omówione zostaną wprowadzone ostatnio zmiany prawne, jak również te które wejdą w życie w najbliższym czasie. Przedstawione zostaną też takie tematy, jak: nowoczesny Skip Tracing oraz komunikacja pisemna w windykacji, wskaźniki i miary w branży, a także budowanie relacji z Klientami opóźniającymi płatności. Nie zabraknie taż prelekcji poświęconej temu jak negocjować spłatę dużych należności.

DSK na konferencji reprezentują Marta Lasota i Emilia Straburzyńska.