Przełom roku 2020 i 2021  jest dla nas szczególnym czasem. Dokładnie 5 lat temu powstała Kancelaria DSK. Jest to okazja do tego by zatrzymać się na chwilę i spojrzeć wstecz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

W ciągu ostatnich miesięcy wiele razy mówiliśmy o „dynamicznej sytuacji”, o „wyzwaniach” i o tym, że mimo wszystko „razem damy radę”. Dla nas słowo „razem” ma jeszcze ten dodatkowy – jubileuszowy – wymiar.

W bardzo krótkim okresie z liczącej kilkunastu pracowników kancelarii staliśmy się ponad 50-osobową organizacją, która obsługuje setki klientów, świadcząc wyspecjalizowane usługi prawne, podatkowe, windykacyjne i restrukturyzacyjne. 

W 2015 roku Jakub Depa, Łukasz Szmit i Paweł Kuźmiak połączyli swoje siły i blisko 15-letnie doświadczenie, tworząc brand DSK. W roku 2018 dołączył do nich profesor Michał Jackowski. W roku 2019 grono wspólników DSK ponownie się rozszerzyło o Martę Dziewulską, Natalię Cieplińską i Marcina Palusińskiego.

Od samego początku ich ideą było zbudowanie kancelarii nowego typu – wszechstronnej, zapewniającej najwyższej klasy fachową pomoc klientom we wszystkich kwestiach, z którymi muszą się oni mierzyć, a przy tym mniej przywiązanej do struktur, zwinnej, będącej ciekawym i przyjaznym miejscem dla jej pracowników. 

Każdy z partnerów zarządzających wniósł i rozwinął w DSK swój obszar specjalizacyjny, wokół którego zbudowane zostały zespoły prawników, szybko zdobywające zaufanie klientów oraz rynku.

Dziś. Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w usługach dla branży IT. Prowadzimy wielomilionowe procesy połączeń i przekształceń spółek. Wspieramy doradczo i pomagamy prowadzić najtrudniejsze inwestycje infrastrukturalne oraz wdrażać zaawansowane ulgi i rozwiązania podatkowe. Obsługujemy setki tysięcy spraw windykacyjnych rocznie.

Jednocześnie pozostaliśmy organizacją, w której lubimy się, wspieramy i pomagamy sobie.

5 lat minęło, liczby rosną, a my za cel stawiamy sobie dalszy rozwój. I zachowanie naszego DNA – tego fascynującego miksu wiedzy, wszechstronności, zwinności i życzliwości.

Klienci. Dziękujemy za te 5 lat zaufania, które motywuje nas do ciągłego rozwoju. Wasz feedback i włączanie nas do swoich zespołów sprawia, że zmieniamy się wraz z Wami, a nasze horyzonty ciągle się poszerzają. 

Zespół. Nasi Ludzie są naszą siłą. Dzięki Waszemu doświadczeniu, potencjałowi i zaangażowaniu możemy się zmieniać i oferować takie usługi, które pozwalają się rozwijać nie tylko nam, ale i naszym klientom. Dziękujemy Wam bardzo!

Dziękujemy również tym, którzy byli z nami, ale poszli inną drogą. Było to wiele wspaniałych osób, których wkład w rozwój kancelarii był bardzo ważny!

Kierunek naszego rozwoju. Technologia wspomaga zmiany i napędza innowacje. Wspieramy naszych klientów w zakresie informatyzacji procesów prawnych. W naszej pracy stosujemy elementy legal project management, aby sprawnie dostosowywać się do bieżącej sytuacji klienta i nie tracić z oczu jego celów. Ponadto rozwijamy własne narzędzia (m. in. system windykacji) i automatyzujemy procesy prawne.