Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Jacka Santorskiego - autorytetu w dziedzinie psychologii społecznej i psychologii biznesu z Michałem Jackowskim - współwłaścicielem DSK.

Michał jest absolwentem MBA na ESBC w Paryżu oraz Akademii Psychologii Przywództwa – studium podyplomowego na poziomie MBA, opracowanego przez zespół grupy Values_ z Jackiem Santorskim na czele. Program studium jest realizowany od 2010 r. w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. APP wprowadza zarządzajacych, właścicieli i top managerów w wiedzę psychologiczną, proces poznawania siebie i samorefleksji – umacniające skuteczność biznesową i wpływ na ludzi – morale zespołów.

W rozmowie z Jackiem Santorskim, Michał mówi o tym, czym jest przywództwo i jak lider może być skuteczny w świecie sztucznej inteligencji: urealniając AI, korzystając z naturalnych predyspozycji młodszego pokolenia, dbając o swoją integralność. Michał opowiada o swojej drodze od studiów prawniczych, przez biznesowe studia we Francji po udział w Akademii Psychologii Przywództwa.

Nagranie rozmowy – TUTAJ