"Rzeczpospolita" ogłosiła doroczny ranking kancelarii prawniczych. Odbył się już po raz 20. i zgromadził rekordową liczbę - 321 - kancelarii z całej Polski.                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Jak w rankingu 2022 uplasowała się kancelaria DSK?

Znaleźliśmy się:

  •  w Top 3 kancelarii w Wielkopolsce
  • w pierwszej 50 firm prawnych w Polsce (pod względem ogólnej liczby prawników).

To dla nas awans – z czego wynika? Mówił o tym pokrótce Paweł Kuźmiak w rozmowie z redaktor Agatą Łukaszewicz.

Zacytujmy Pawła: „DSK to stosunkowo młoda firma prawna. Powstała z połączenia czterech mniejszych kancelarii i od 2015 roku rozwija się organicznie. Nie zawsze przebiega to bez perturbacji. Skupiamy się na naszych specjalizacjach, a jesteśmy prawnikami od zamówień publicznych / budownictwa / infrastruktury i branży IT; z sukcesami w windykacji, doradztwie podatkowym i organizacji biznesu. W minionym roku, który upłynął pod znakiem Polskiego Ładu, zaangażowaliśmy się w wiele ważnych i interesujących projektów, które potrzebowały odpowiedniego zespołu. Stanowią go ludzie młodzi, pełni pasji i zaangażowania. Dzięki nim wdrożyliśmy robotyzację w windykacji, zajmujemy się zastosowaniem sztucznej inteligencji czy kwestią podatków w kryptowalutach. W zeszły roku zostaliśmy wyróżnieni za innowacyjność – i kontynuujemy tę drogę. To interesująca propozycja dla ludzi ciekawych i lubiących szukać nowych rozwiązań, a dla nas szansa na pracę ze zdolnymi prawnikami.”

Bardzo dziękujemy:

 – naszemu Zespołowi – za wspaniałą pracę i zaangażowanie

 – naszym Klientom – za zaufanie, za feedback, dzięki któremu możemy się rozwijać i za ciekawe projekty, w których realizacji możemy im towarzyszyć.