25 maja 2021 r. zapraszamy na międzynarodową konferencję Zarządzanie Projektami Prawnymi. To już trzeci raz, gdy prof. Michał Jackowski (DSK Kancelaria), Marcin Nowakowski (Agile Lawyer) i Jarek Owczarek (Contractbook) – entuzjaści LPM i legal tech – łączą siły we wspólnym projekcie.

Konferencja LPM jest forum, na którym spotykają się prawnicy i specjaliści z innych dziedzin by dzielić się informacją i inspirować w zakresie zarządzania projektami prawnymi, zastosowaniem technologii dla prawników i transformacją działalności prawnej.

W tej edycji specjalne miejsce poświęcimy kooperacji prawników z innymi specjalistami (szczególnie IT), legal design, zmianie i usprawnieniu działalności prawniczej oraz rewolucyjnej roli technologii w transformacji pracy prawników.

Mamy ponad 20 międzynarodowych prelegentów, wśród nich wiodące postacie w zakresie zarządzania projektami i technologii dla prawników – Tony Saldanha, Lucy Bassli, María Jesús González-Espejo i Ines Curtius.

Konferencja organizowana jest w formule on-line, wszystkie dyskusje panelowe i prezentacje prowadzone są w języku angielskim.

Udział w konferencji w tej edycji jest bezpłatny.

Zapisy i agenda: Kliknij

Zapraszamy!