Do naszego zespołu zarządzania wierzytelnościami poszukujemy  specjalisty / specjalistki ds. windykacji.

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ

  • Nadzór nad pracą zespołu (-> umiejętność delegowania zadań)
  • Rozliczenie kontraktu z klientem poniesionych kosztów procesowych i egzekucyjnych
  • Dbanie o terminowy obieg korespondencji
  • Bieżące monitorowanie stanu zobowiązań poszczególnych dłużników z tytułu niezapłaconych należności
  • Uzupełnianie danych w systemach kancelaryjnych
  • Rekomendowanie oraz inicjowanie działań podejmowanych w imieniu wierzyciela (-> takich jak przygotowywanie pozwów sądowych oraz wniosków egzekucyjnych)
  • Kontakt z klientami kancelarii
  • Kontakt z sądami i kancelariami komorniczymi
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynki poczty elektronicznej
  • Telefoniczne i internetowe monitorowanie spraw sądowych prowadzonych przez kancelarię
  • Obsługa programów kancelaryjnych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii
  • Przygotowywanie i analiza raportów dla wierzyciela

JAKIE MAMY OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie na stanowisku windykatora lub opiekuna klienta windykacyjnego
  • Znajomość pakietu GOOGLE, MS Office
  • Łatwość uczenia się nowych systemów
  • Proaktywna postawa, zaradność
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientem
  • Umiejętność dostosowywania się do szybkiego tempa pracy
  • Komunikatywność
  • Solidność i skrupulatność
  • Dodatkowymi atutami będą:
    • Wiedza dotycząca prawa cywilnego, w szczególności z zakresu odzyskiwania należności,
    • Doświadczenie z zakresu obsługi Elektronicznego Postępowania Upominawczego
    • Doświadczenie na stanowiskach związanych z pracą w sądownictwie, kancelariach prawnych lub komorniczych, prokuraturze itp.

CO OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość rozwoju dodatkowych umiejętności
  • Możliwość skorzystania z programów Multisport, ubezpieczenia zdrowotnego i grupowego
  • Regularne Szkolenia