22 czerwca br. ogłoszono wyniki 19. edycji Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”.  Co roku do rankingu dołączają nowe firmy prawne. W tym roku zgłosiło się ich ponad 300.

Tegoroczny ranking kancelarii Rzeczpospolita dał nam powód do radości i dumy. Kapituła typująca innowacyjne rozwiązania przyznała naszej kancelarii podwójne wyróżnienie – za rozwiązanie wewnętrzne i innowacyjny produkt. Obydwa dotyczyły systemu RPA do robotyzacji działań windykacyjnych.

Bardzo się cieszymy, dziękujemy i gratulujemy zespołowi ds. zarządzania wierzytelnościami kierowanemu przez Martę Lasotę oraz naszemu teamowi informatyków – Danielowi Tuliszce i Janowi Ilskiemu!

W klasyfikacji wielkościowej utrzymaliśmy naszą dotychczasową – trzecią pozycję w Wielkopolsce – pod względem liczby prawników, a pod względem liczby adwokatów i radców prawnych uplasowaliśmy się na miejscu piątym. Wyniki rankingu „Rzeczpospolitej” oparte są na porównaniu liczby prawników z uprawnieniami i liczby prawników ogółem pracujących w zgłaszających się do konkursu firmach.