W dniach 27-28 kwietnia 2019 roku odbył się w Murowanej Goślinie XXI Wielkanocny Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Kancelaria DSK wsparła po raz drugi, jako sponsor, organizację turnieju. 

W turnieju wzięło udział 7 zespołów dziewcząt i chłopców z największych i najlepszych ośrodków siatkarskich w Polsce oraz Kadra Województwa Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego. Szczególnie mocno – ze względu na udział reprezentacji wojewódzkich – obsadzona była rywalizacja dziewcząt.

Rywalizacja toczyła się na zasadzie „każdy z każdym”. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki Kadry Wielkopolskiej, drugie miejsce przypadło siatkarkom Kadry Kujawsko-Pomorskiej, a na najniższym stopniu podium uplasował się zespół Czarnych Słupsk.

W rywalizacji chłopców pierwsze miejsce przypadło siatkarzom SKS Murowana Goślina, drugie zajęli zawodnicy Jokera Piła, a trzecie zdobył Kangur Nowy Tomyśl.

Cieszymy się, mogąc wspierać młodych ludzi w ich dążeniu do rozwoju. Uważam, że uprawianie sportu jest obecnie – w czasie trwającej rewolucji technologicznej, pociągającej za sobą zmianę trybu życia – jeszcze bardziej istotne i pozwala na zachowanie równowagi życiowej. Dlatego w tym roku ponownie zdecydowaliśmy się na rolę sponsora turnieju – mówi Łukasz Szmit, Partner DSK.

Wszystkim zespołom gratulujemy, a zawodniczkom i zawodnikom życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze!