Do biegu, gotowi, start!
Miniony weekend w naszej Kancelarii upłynął pod znakiem aktywności. W niedzielę (3 września) drużyna DSK w składzie Dagmara Łazarska, Patrycja Niemczyk, Bartosz Surma, Tomasz Kotoliński oraz Paweł Kuźmiak wzięła udział w charytatywnym biegu sztafetowym Poznań Business Run 2017. 

Biegliśmy w sztafecie – każdy uczestnik miał do pokonania 3400 m. Zajęliśmy 234 miejsce, na blisko 600 drużyn, co biorąc pod uwagę brak specjalnych treningów i sekundowe różnice pomiędzy czasami drużyn, uznać można za niezły wynik. Nasze średnie tempo wyniosło 5 min 10 sek/km!

Świetne rezultaty jakie osiągnęliśmy, nie dają jednak tyle radości, co udział w tak szczytnym celu.

Za rok kolejna edycja, liczymy, że uda się zebrać co najmniej dwie drużyny DSK!

 

Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Bieg ten ma charakter sztafety- występuje w niej pięciu zawodników. Bieg organizowany jest już od 6 lat. Od pierwszej edycji udało się zmienić życie już 138 osób, które teraz same wspierają kolejnych potrzebujących.

Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.

Więcej o wydarzeniu
DSK na Poznań Business Run 2017