10 maja 2018 roku odbywa się w Warszawie 11. Kongres Rynku FMCG - kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej.                                                                                                                                                                                                                                     

Eksperci z Działu Procesowego i Obsługi Przedsiębiorców I Kancelarii DSK, Natalia Cieplińska i Mateusz Muniak, uczestniczą w wydarzeniu Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku.

Kongres to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od lat gromadzi najważniejsze postaci rynku polskiego oraz podmioty działające na najważniejszych rynkach europejskich. Uczestnikami Kongresu są przedstawiciele handlu i dystrybucji (m.in. zarządy, dyrektorzy ds. zakupów) oraz producenci i dostawcy usług (m.in. zarządy, dyrektorzy sprzedaży i marketingu).

Formuła Kongresu łączy elementy konferencji merytorycznej, spotkań biznesowych oraz targów, podczas których swoje innowacyjne produkty prezentuje kilkudziesięciu dostawców produktów i usług.

Zdobywamy tu informacje o polskiej branży handlowej i rodzimych producentach, innowacjach w biznesie oraz wyzwaniach prawno-ekonomicznych.