W tym tygodniu czeka nas kolejna dawka konferencyjnych wrażeń. Już dziś rusza #infoshare2024.hasztag

22-23 maja w Gdańsku odbędzie się to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie technologiczne, które co roku przyciąga tysiące twórców oprogramowania, liderów biznesu, startupowców, inwestorów oraz entuzjastów technologii.

Podczas dwudniowego eventu, ponad 150 czołowych prelegentów z całego świata podzieli się swoją wiedzą na temat najnowszych globalnych trendów. Wśród nich znajdą się wybitne postacie, takie jak Henrik Von Scheel, laureat Nagrody Nobla i twórca 4. Rewolucji Przemysłowej, Jeff Gothelf – ekspert w dziedzinie projektowania produktów i autor książki „Lean UX”, Steve Nouri, jeden z 10 światowych autorytetów w dziedzinie sztucznej inteligencji oraz David Barnes z Oksfordu, uznany przez magazyn „Forbes” za jednego z 15 najlepszych etyków AI.

Tegoroczna, 18. edycja konferencji, oferuje aż 8 scen tematycznych skupiających się na różnorodnych zagadnieniach, od innowacji w biznesie i zarządzaniu, przez skuteczną sprzedaż, po trendy w marketingu i przyszłość rynku technologicznego.

Infoshare zapewnia nie tylko dostęp do wiedzy ekspertów, ale również możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń i pomysłów z innymi profesjonalistami z branży. hasztagDSK będą reprezentowali Paweł Kuźmiak, Natalia Cieplińska, Kinga Nowak i Aleksander Zieliński. Zapraszamy do kontaktu i spotkań z nimi!