Dziś rozpoczyna się #Impact24 – najważniejszy kongres gospodarczo-technologiczny w Europie Środkowo-Wschodniej.

15 i 16 maja będziemy gościć w Poznaniu 650 wybitnych speakerów, m.in. Michelle Obamę – byłą pierwszą damę Stanów Zjednoczonych, Sannę Marin – byłą premier Finlandii oraz reżysera Jesse Einsenberga.

8 interaktywnych scen, 23 ścieżki tematyczne, imponująca lista debat. Wśród wiodących tematów: sztuczna inteligencja, przemysł 5.0, globalna ekonomia, problemy przywództwa, światowe finanse oraz trendy i innowacje w technologiach finansowych.

Impact’24 to wyjątkowe wydarzenie, łączące ludzi z różnych środowisk – polityki, nauki, biznesu i kultury, którzy spotykają się by przez 2 dni dyskutować o najważniejszych wyzwaniach i możliwościach naszych czasów. Od debat o przyszłości sztucznej inteligencji, przez rozmowy o geopolitycznych zmianach w Europie, po dyskusje o roli sztuki w społeczeństwie – Impact oferuje bogaty program i jest przestrzenią dla intensywnych, inspirujących rozmów. Udział w nim to świetna okazja aby nawiązać cenne kontakty – DSK Kancelaria reprezentują Marta Dziewulska i Michał Jackowski.